Zapisz się do newslettera OSOZ o e-zdrowiu


Już można zapisać się do newslettera blogu OSOZ
Już można zapisać się do newslettera blogu OSOZ

Blog OSOZ uruchamia nowy newsletter. Raz w miesiącu otrzymasz briefing e-zdrowia, dostęp do bonusowych treści oraz zaproszenia na webinary w ramach Klubu OSOZ.

Korzyści z newslettera OSOZ:

  • Tylko jeden e-mail w miesiącu
  • Powiadomienie o nowym wydaniu czasopisma OSOZ do pobrania
  • Briefing e-zdrowia: najważniejsze newsy i zmiany prawne
  • Bonusowe teksty i raporty
  • Zaproszenie na bezpłatne konferencje i szkolenia
  • Wkrótce: Klub Cyfrowej Medycyny z webinarami i wywiadami na żywo

Dla kogo? Newsletter OSOZ kierujemy do wszystkich pracowników ochrony zdrowia, w tym menedżerów, personelu medycznego i administracyjnego, farmaceutów, studentów, pasjonatów innowacji i nowych technologii, przedstawicieli instytucji rynku zdrowia oraz firm zainteresowanych e-zdrowiem.

Jak często? Newsletter otrzymasz na podany w formularzu adres e-mail tylko raz w miesiącu w formie treściwego podsumowania, które przeczytasz w 1-2 minuty. Wyjątkiem od tej reguły są pilne i ważne informacje jak np. raporty specjalne, zapowiedzi szkoleń itd.

Bezpieczeństwo Twoich danych. Nasz newsletter tworzymy korzystając z bezpiecznych narzędzi zgodnych z RODO. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Społeczność e-zdrowia. Bądź na bieżąco z informacjami na temat cyfryzacji ochrony zdrowia w Polsce oraz weź udział w webinarach i szkoleniach. Jako pierwszy dowiesz się o tym, co ważne w e-zdrowiu.

Zapisz się do newslettera OSOZ