Wyzwania e-zdrowia 2023/2024. Zapisz się na konferencję on-line


Konferencja "Nawigator e-zdrowia"

KAMSOFT S.A. – dostawca rozwiązań IT dla rynku zdrowia i farmacji – zaprasza na V edycję konferencji Nawigator e-Zdrowia (18–20 października 2023 r., on-line). W programie m.in. przegląd zmian prawnych wpływających na strategie cyfryzacji placówek ochrony zdrowia i aptek oraz nowe rozwiązania usprawniające procesy organizacyjne i obsługę pacjenta.

Nawigator e-Zdrowia. Zarejestruj się.

Dla kogo jest Nawigator e-Zdrowia?

Nawigator e-Zdrowia to cykliczna konferencja dla właścicieli oraz menedżerów placówek medycznych i aptek, farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek i położnych, personelu administracyjnego i informatyków.

Zarejestruj się, jeśli chcesz być na bieżąco z cyfryzacją ochrony zdrowia i farmacji w Polsce oraz podnieść swoje kompetencje cyfrowe. W programie m.in. premierowe rozwiązania, praktyczne porady ekspertów oraz inspirujące pomysły pozwalające wzmacniać przewagę konkurencyjną.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie na konferencję “Nawigator-e-Zdrowia”

Bieżące tematy, zmiany prawne, strategiczne kierunku rozwoju

Nowe wyzwania w ochronie zdrowia, zmiany legislacyjne i społeczno-technologiczne nakładają na organizacje ochrony zdrowia i farmacji konieczność zwinnej aktualizacji strategii cyfryzacji. Nawigator e-Zdrowia pozwala zorientować się w priorytetach rozwoju infrastruktury IT na najbliższe miesiące.

Podczas konferencji dowiesz się, jakie zmiany w systemach IT czekają placówki zdrowia i apteki w związku z m.in. nową ustawą refundacyjną, planowanym na 2024 rok Krajowym Systemem e-Faktur oraz centralną rejestracją.

Przygotowanie się do zmian prawnych to tylko połowa sukcesu. Jeszcze ważniejsze jest strategiczne inwestowanie w rozwiązania IT, które pozwoli uniknąć kosztownych i nieracjonalnych zakupów “z potrzeby chwili.” O tym także opowiedzą eksperci KAMSOFT.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji

  • Zaktualizuj wiedzę o zapowiadanych i wchodzących w życie zmianach prawnych;
  • Dowiedz się, jak wpłyną one na Twoją pracę;
  • Poznaj najnowsze narzędzia IT i aplikacje dla medycyny i farmacji;
  • Sprawdź, jak pacjenci korzystają ze aplikacji mobilnych i co to oznacza dla Twojego podmiotu;
  • Przygotuj się już teraz na wyzwania w 2024 roku.

Zapisz się już dziś

Udział w Nawigatorze e-Zdrowia jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Kliknij tutaj, aby przejść do strony konferencji.