Konferencja on-line “Nawigator e-Zdrowia”. Ruszyła rejestracja


Podczas Nawigatora e-Zdrowia omawiane są aktualne zagadnienia digitalizacji ochrony zdrowia
Podczas Nawigatora e-Zdrowia omawiane są aktualne zagadnienia digitalizacji ochrony zdrowia

Chcesz poznać najnowsze rozwiązania e-zdrowia, dowiedzieć się jak budować dojrzałość cyfrową i chronić dane przed hakerami oraz przygotować się do nowych wymagań w zakresie digitalizacji? Zapisz się na bezpłatną konferencję “Nawigator e-Zdrowia” (24-26 maja).

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie na konferencję “Nawigator e-Zdrowia”

Zaktualizuj swoją wiedzę o e-zdrowiu

Dowiedz się, jak stworzyć innowacyjną placówkę gotową na aktualne i przyszłe wyzwania ochrony zdrowia, przyjazną dla pracowników i pacjentów, konkurencyjną i nowoczesną.

Dlaczego warto wziąć udział w Nawigatorze e-Zdrowia? 

  • Poznaj najnowsze trendy i zmiany na rynku medycznym i farmaceutycznym;
  • Odkryj innowacyjne rozwiązania dla farmaceutów oraz placówek medycznych;
  • Zobacz, jak aplikacja mobilna wspiera pracę farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek i położnych;
  • Dowiedz się, jak chronić się przed cyberatakami;
  • Poznaj najnowsze przepisy dotyczące faktur ustrukturyzowanych (KSeF);
  • Poszerz wiedzę na temat obsługi systemów KAMSOFT: KS-AOW, KS-SOMED, KS-PPS, SERUM.  

Do kogo jest kierowana konferencja? 

Nawigator e-Zdrowia jest skierowany do profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. Serdecznie zapraszamy farmaceutów, właścicieli i menedżerów aptek oraz placówek medycznych, lekarzy, pielęgniarki, położne, fizjoterapeutów, koordynatorów, personel administracyjny i IT oraz wszystkich zainteresowanych e-Zdrowiem.

Formuła

Konferencja jest bezpłatna i będzie odbywać się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Wszystkie wykłady i warsztaty zostaną poprowadzone w zrozumiały sposób z naciskiem na wiedzę do praktycznego zastosowania. Organizatorem wydarzenia jest producent rozwiązań IT dla ochrony zdrowia KAMSOFT S.A.

Transformacja cyfrowa ochrony zdrowia przyspiesza

Rola lekarzy rodzinnych i farmaceutów w systemie zdrowia dynamicznie ewoluuje. Wprowadzane zmiany, takie jak Opieka Koordynowana w POZ oraz stopniowo wdrażane elementy Opieki Farmaceutycznej, dążą do skoordynowanej i holistycznej opieki zdrowotnej, stawiając pacjenta w centrum tego procesu. Farmaceuci coraz częściej są angażowani w proces terapeutyczny m.in. konsultując terapię farmakologiczną pacjentów (Przegląd Lekowy, Usługa Nowy Lek). Te przełomowe usługi stały się możliwe dzięki rosnącej cyfryzacji w branży medycznej i farmaceutycznej. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, wymiana danych między placówkami zdrowia oraz dostęp do szerokiej wiedzy o lekach wspierają efektywną opiekę nad pacjentami. O tym m.in. opowiedzą eksperci podczas Nawigatora -Zdrowia.

Zapraszamy!