Raport o startupach med tech 2023. Ruszyły zapisy


Startupy medyczne napędzają transformację ochrony zdrowia
Startupy medyczne napędzają transformację ochrony zdrowia

Weź udział w 4. edycji “Top Disruptors in Healthcare” – raportu prezentującego innowacyjne startupy medyczne z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Europa Środkowo – Wschodnia, w tym Polska, poczyniła wielkie postępy w branży medycznej i stała się ośrodkiem dla innowacyjnych startupów, które wykorzystują nowe technologie do poprawy jakości opieki zdrowotnej.

– Startupy medyczne mają szansę odegrać wiodącą rolę w kształtowaniu przyszłości medycyny – podkreśla Karolina Kornowska, koordynatorka Raportu „Top Disruptors in Healthcare”.

Jak wynika ze statystyk zeszłorocznego Raportu, wśród startupów nastąpił gwałtowny wzrost zainteresowania rozwiązaniami medycznymi opartymi na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym – prawie połowa respondentów wskazała, że pracuje nad rozwiązaniami w tym sektorze.

W zeszłorocznej edycji Raportu udział wzięło ponad 150 startupów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. 4. edycja Raportu zostanie opublikowana podczas międzynarodowej Konferencji „AI & MEDTECH CEE” w czerwcu 2023 r.

Wydawcą Raportu jest Polska Federacja Szpitali, Koalicja AI w Zdrowiu, zespół ekspertów wZdrowiu oraz Młodzi Menedżerowie Medycyny.

Aby zaprezentować startup w nowej edycji Raportu, należy wypełnić formularz na stronie: https://forms.gle/Q2831nBh7pdDVwiQ8

Kliknij tutaj, aby pobrać zeszłoroczny raport Top Disruptors in Healthcare.

Raport Top Disruptors in Healthcare 2022
Raport Top Disruptors in Healthcare 2022