O nas


Pierwsze, wiarygodne źródło informacji o e-zdrowiu.

Na blogu OSOZ prezentujemy wiedzę pozwalającą zrozumieć i dotrzymywać kroku transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia. To tutaj menedżerowie, lekarze, farmaceuci, pielęgniarki, pacjenci oraz wszyscy pracownicy ochrony zdrowia mogą znaleźć praktyczne poradniki pomagające im w codziennej pracy oraz ułatwiające zorientować się w szybko zmieniającym się ekosystemie zdrowia cyfrowego.

Śledzimy najnowsze trendy i rozmawiamy z uznanymi ekspertami. Prezentujemy aktualną wiedzę i prognozy dotyczące cyfrowego rynku ochrony zdrowia. Analizujemy dane i prognozujemy rozwój rynku. Doskonalimy umiejętności cyfrowe kadr ochrony zdrowia i farmacji.

Blog OSOZ. Internetowa platforma wiedzy dla wszystkich zainteresowanych cyfryzacją ochrony zdrowia w Polsce i za granicą. Najświeższe informacje z rynku oraz ciekawostki także dla pacjentów.

Czasopismo OSOZ Polska. Miesięcznik o digitalizacji z dodatkowymi materiałami dla menedżerów oraz farmaceutów. Prenumeratę drukowanego wydania OSOZ Polska (15 zł/wydanie) można zamówić kontaktując się z redakcją. Pełna wersja elektroniczna dostępna jest w bibliotece e-wydań (kliknij tutaj).


Wydawca czasopisma OSOZ Polska

KAMSOFT S.A., ul. 1 Maja 133, 40-235 Katowice

Kontakt

redakcja(at)osoz.pl

Zespół redakcyjny

Redaktor Naczelny: Artur Olesch

Skład graficzny: Piotr Chamera, Maciej Jaworski-Choroszkiewicz

Druk: INFOMAX Katowice

Współpracownicy: Monika Grabska, Agnieszka Golec, Aleksandra Kurowska, Katarzyna Płoskonka, Bożena Wojnarowicz-Głuszek, Karolina Szuścik, Łukasz Stopa, Jarosław Frąckowiak

Opublikuj swój artykuł w OSOZ

W przypadku zainteresowania publikacją prac naukowych, tekstów oraz raportów w czasopiśmie OSOZ, czekamy na Państwa e-mail.